תרומות

במהלך השנים חרטנו על דגלנו את העיקרון לפיו נוכל להתקיים לעד ללא כל תלות או אינטרסים של גורמים חיצוניים. על מנת שנוכל לממש את העיקרון הזה, הבנו שעלינו לממן את כל הוצאותינו מכספיהם של חברי הארגון וקהל האוהדים.

לעתים נראה כי הצורך במימון הוא אך ורק למען מופעים ותצוגות, אך זוהי אינה המציאות, גם ההוצאות השוטפות הן חלק משמעותי. על כן, ניתן לפגוש את עמדת המוצרים שלנו בכל משחק ביציעים וגם בחנות האינטרנטית. בנוסף על כך, קיימת אפשרות התרומה הן במגרש למתרימים המסתובבים והן באמצעות האינטרנט.

תרומה היא פעולה נקייה מתמורה חומרית מיידית, אך היא כזאת שמאפשרת לנו, ארגון הקופים הירוקים, את מרווח הנשימה הנקי ביותר. כמובן שהתרומה מגיעה בחזרה אל התורם ביציע, בדמות דגלי הנפה, דגלי פריסה, שלטים ועוד המון אמצעי עידוד, אך כמובן- גם בעצם העידוד בכלל.

מאז ומעולם ארגון הקופים הירוקים והקהל הינם שותפים לדרך. היכולת שלנו להתקיים ללא עזרת הקהל דרך קניית מוצרי הארגון ותרומה היא אמנם אפשרית, אך כזאת שתהיה חסרת יצירתיות ואפורה, כזאת שלא תספק דחיפה מספקת למכבי שלנו. התרומות שלכם הן אלו שעוזרות לנו לצבוע את האצטדיון בירוק ולבן, הן אלו שדוחפות את מכבי קדימה.

רק ביחד אנחנו יכולים.

לתרומה לקופים הירוקים

מודים לכם על תמיכתכם,

ארגון הקופים הירוקים.