המחאה ממשיכה!

קהל יקר,

לצערנו מועדון מכבי חיפה החליט לתקוע סכין בגבנו. מאז גמר הגביע ועד לימים האחרונים הבהירו במועדון שהם יביעו סולידריות עם כל החלטה שנקבל. המועדון עודכן בהחלטתנו לפני שהוצאנו את ההודעה, וטען כי לא ימכור כרטיסים.

המועדון מוכר כרטיסים בידיעה מוחלטת שהוא לא מסוגל להתמודד עם משטרת ירושלים שיורקת גם על נציגיו פעם אחר פעם. מבחינתנו זאת הפקרות שמזלזלת באוהדי מכבי. לא ייתכן שאוהדים ילכו כצאן לטבח אל מול גוף דורסני ואלים והמועדון מצידו ישדר עסקים כרגיל.

אנחנו לא ניתן יד ונחזיר מלחמה בכל דרך שתהיה בידינו כנגד כל מי שידרוך, יזלזל או יפגע במעצמה הזאת שנקראת אוהדי מכבי חיפה.

רק ביחד!

Ultras Haifa


חגיגות אליפות!!!

אוהדים יקרים,

נתחיל מהשורה התחתונה-יום ראשון חוגגים אליפות וכוכב כולנו יחד.

אוהדים, שחקנים וחוות מזור אחת!

עונה קודמת הרמנו את הכפפה והפקנו חגיגות אליפות מטעם הארגונים,

במצב של ״אין ברירה״, כאשר המועדון והעירייה עשו את כל הטעויות האפשריות בלי שום רצון להתחשב ברצון של אוהדי מכבי חיפה לחגוג אליפות בלי טעם מר,

מה שלצערנו התממש ב”חגיגות” מיד לאחר הפסד בגמר הגביע.

הגישה שלנו היא ברורה מאוד:

חגיגות אליפות צריכות להיות מחוברות, מתואמות ומיועדות לקהל.

לא לאף אחד אחר.

אנו שמחים, כי העונה ההכנות וההערכות נעשו בתיאום מלא מול נציגי העמותה, שבתיאום עם עיריית חיפה והמועדון מצאו מתכונת ראויה לחגיגות כמו שמצופה לחגיגות של כוכב ואליפות שלישית ברצף!

אנו מודעים לחוסר הודאות על עצם קיום האירוע.

כרגע מבחינתנו האירוע מתקיים ותהיו בטוחים שאם זה לא יקרה אנחנו נתגייס שוב לטובת הדבר בדיוק כמו בשנה שעברה ונדאג לחגיגות בעצמנו.

כולם זוכרים מה היה בעונה הקודמת,

יום ראשון כולם מגיעים באותו טירוף!

על החזירות של הנהלת מכבי חיפה

בחודש פברואר אחרון הוגשה בקשה לבטל את התקנה שמחייבת קבוצות לגבות כסף על כרטיס חדש מאוהדים שהיציע שלהם נסגר.

ההתאחדות לכדורגל הודיעה כי מאותו רגע ועד להודעה חדשה, היא לא תאכוף את התקנה הנ”ל והחלטה זו תחול על כל קבוצות הליגה.

מאז, כל הקבוצות אשר מקבלות עונש של סגירת יציע נותנות כרטיסים בחינם לאותם אוהדים שמחזיקים מנוי ליציע שנסגר.

כולם, חוץ ממכבי חיפה.

אור שחר והנהלת מכבי חיפה,

אנחנו מבינים שמאז שמכרתם את אולטראס חיפה ושיתפתם פעולה עם משטרת ישראל במבצע סיכול ממוקד, נפתח לכם התאבון והחלטתם ליישם את החזירות שלכם על כל יושבי היציע הצפוני.

לא מספיק שאתם מוכרים את אותו כיסא פעמיים ביציע הצפוני,

אתם רוצים עוד כסף?

מהקהל העצום הזה שממלא כל איצטדיון בארץ?

כל פעם שחשבנו שהגעתם לשיא, אתם מוכיחים לנו כמה אתם מנותקים, תאווי בצע, עיוורים לכסף.

אתם הנהלה שלא ראויה לקהל הזה.

אנחנו בקרב על אליפות ושום דבר לא יסיט אותנו מהמטרה,

אבל אם לא תשנו את ההחלטה האומללה הזו אנחנו נגיב על זה בדרכנו בזמן המתאים, בשם כל אלו שמשלמים אלפי שקלים בעונה ומפוצצים כל מגרש בארץ, ואתם מחליטים לירוק להם שוב בפנים.

הסיבות להפסקת החרמת משחקים באצטדיון טדי

את המספרים, הגורמים והסיבות שבגללם החלטנו להחרים העונה את משחקי הקבוצה בירושלים כבר רשמנו בפוסט מפורט שפורסם כאן בחודש אוקטובר האחרון. אנו מזמינים אתכם לחזור לאותו פוסט ולהיזכר בדברים.

בואו נשים את הדברים על השולחן. על פניו לא הרבה השתנה, לפחות לא אצל הגורמים הרלוונטים.

בישראל, כמו בישראל, צריך לקרות אסון אמיתי כדי שמשהו ישתנה. אז למה חזרנו?

•שינוי תפיסה בקרב הקהל של מכבי- לאורך כל העונה היו לא מעט מקרים, קטנים כגדולים, שהוכיחו כי המאבק באלימות המשטרתית במגרשי הספורט הוא נושא שיותר ויותר אוהדים מרגישים חשיבות לקחת בו חלק גם בשטח וגם מחוצה לו. השיא, כידוע, היה בתגובה שלנו כקהל במאורעות נתניה העונה. חשוב להבהיר, המטרה של כולנו היא להגיע למשחק, לתמוך בקבוצה שלנו 90 דקות, ליצור קרנבל במגרש ולחזור הביתה בשלום. לפעמים, מטרות לחוד ומציאות לחוד ולכן ברגעי קיצון אנו שמחים שאתם בוחרים לעמוד יחד איתנו במאבק החשוב כל כך.

•שינוי גישה במשטרה ובפרקליטות- תשעה אוהדים ניהלו הליך משפטי בעקבות מעצרם בגמר הגביע ובמשחק שקדם לו בטדי. נגד חלקם אף הוגשו כתבי אישום. המחיר האישי והכלכלי שכל אחד מהם משלם כבר חודשים ארוכים הוא בלתי נתפס וחריג במיוחד.

בחודשיים האחרונים אותם כתבי אישום מתחילים להתבטל אחד אחרי השני.

המשטרה והפרקליטות חוזרים בהם מהאישומים, וכמעט כל ההליכים המשפטיים הסתיימו בכלום ושום דבר.

אנו מצפים כי גישה זו תמשיך להיות מיושמת, וגם התיק האחרון שנשאר פתוח יסגר באותה צורה.

אנו מקווים כי השילוב של הנאמר כאן, יחד עם הזמן שעבר, יאפשרו לקהל של מכבי חיפה מעתה להגיע בהמוניו לכל משחק של מכבי בירושלים בביטחון, ובידיעה שאנחנו יחד בסיפור הזה, לכל מקרה שלא יהיה.

ULTRAS HAIFA

איסוף חומרים | הירוקים מהכרמל

בתחילת השנה יצא לאור הגיליון הראשון של “הירוקים מהכרמל”. המגזין החדש נוצר במטרה להביא את קולם של אוהדי מכבי חיפה לקדמת הבמה ולהנציח את האירועים, המילים והדעות שלנו במאות עותקים פיזיים.

בימים אלו אנחנו עובדים על הגיליון הבא, בשאיפה שיהיה ארוך ומגוון יותר מהגיליון הראשון. אוהדים המעוניינים לכתוב מאמר/טור אישי למגזין, בו יוצגו סיפורים, רעיונות, פנטזיות ומחשבות מנקודת המבט של היציע, מוזמנים לשלוח את הטקסטים שלהם לכתובת המייל של ההוצאה:

[email protected]

בנוסף לכך, נשמח לקבל מכם חומרים חזותיים. אוהדים שברשותם קטעים רלוונטיים מהעונה האחרונה, כמו תמונות, סרטונים, גזרי עיתונות וכל דבר העולה על רוחכם מוזמנים לשלוח את החומרים למייל, בציון תאריך והקשר לאירוע.

הודעה לקהל !

ביום שני האחרון קהל מכבי חיפה עבר פיגוע.

כבר דובר רבות על הקוים האדומים שנחצו, על האלימות והברוטליות מצד משטרת ישראל.

המאבק שלנו מתחיל עכשיו על מנת שאף אוהד לא יצטרך לעבור את זה בעתיד, בין אם זה אוהד שלנו או אוהד של קבוצות אחרות.

בהתאם לכך הוחלט על מספר צעדי מחאה חשובים על מנת לא לתת לאירועים האלה לחלוף כאילו לא היו.

1. חולצת מחאה – ביום ראשון החל מ-17:00 תתקיים מכירה של חולצות מיוחדות למען המחאה בעלות סמלית של 35₪.

המכירה תתקיים בחניון הקסטרא.

מי שלא מעוניין לרכוש את החולצה מתבקש להגיע בחולצה שחורה כאות הזדהות ויצירת אחדות.

2. צעדת מחאה – תתקיים צעדה ב-19:00 שתצא מחניון הקסטרא.

חשוב להדגיש ולהבהיר שהצעדה אינה צעדת עידוד,

אלא הבעת סולידריות עם כל הפצועים, מורחקים והעצורים מהמשחק האחרון.

3. מחאה ביציע – לאחר התמיכה בשחקנים במהלך החימום וירידתם אל חדרי ההלבשה נצא כל יושבי היציע הצפוני למבואה מחוץ ליציע עד 10 דקות לאחר שריקת הפתיחה.

יש להישמע לאנשי גדר אשר יובילו את המהלך.

שיתוף הפעולה של כולם חשוב מתמיד.

כוחנו באחדותנו!

ULTRAS HAIFA


אוהדים, לא עבריינים- פרק מספר 1312

אתמול היינו נוכחים לעוד ערב מפואר בחסות משטרת ישראל, שהחליטה לעשות תרגיל רטוב על אוהדי הכדורגל.

היינו כותבים עליהם שהם עבריינים במדים, אבל זו מחמאה לארגון הכושל הזה, כי גם לעבריינים הכי גדולים בעולם יש מעט כבוד, הם לא רומסים נשים, ילדים וילדות ובעצם מכל הבא ליד. ראינו אמש שוטרים משתוללים עם נשקים, סוסים וחומרי נפץ. בנס מניין הפצועים הוא קטן ובמצב קל, בנס ולא משיקול דעת נכון שלהם.

לאף אחד, עד עכשיו, אין מושג מה הם ניסו לעשות. אין שום סיבה הגיונית לדבר הזה חוץ מלהראות לקהל – אנחנו כאן להשליט אווירת טרור, כי אין לנו שום יכולת לעשות את זה במקומות אחרים.

סיימנו לשתוק – אנחנו לא שק אגרוף של אף אחד, מקומם מחוץ ליציע. אנו קוראים לכל הנוגעים בדבר לעשות מעשה, החל מהנהלת מכבי חיפה ועד הליצנים שבכנסת. תוציאו אותם מהכדורגל, לפני שזה יהיה מאוחר מדי.

זהו צו השעה, ומתוך ההבנה של חומרת המצב אנו יוצאים בהצהרה חריגה אך בלתי נמנעת:

אנחנו קוראים לארגוני האוהדים האחרים למצוא יחד את הפלטפורמה המשותפת המתאימה, אשר תהיה ייעודית למטרה אחת בלבד – מלחמה באלימות המשטרתית במגרשי הספורט בישראל.

אירוע חסר תקדים כמו אתמול אשר הכיל פגיעה בציבור אוהדים רחב, חסר אונים וחף מפשע הוא אירוע שאסור שיקרה בשום יציע, לא בארץ ולא בשום מקום אחר. היום פגעו בקהל אוהדי מכבי חיפה, מחר יפגעו בקהל אוהדי קבוצות אחרות. הדם הוא אותו הדם והכאב הוא אותו הכאב.

מנהלת הליגה אשר מיוצגת ע”י ארז כלפון, אשר בוחר להתבטא בכל הזדמנות כלפי אוהדי הכדורגל בתור עבריינים, חיות, פושעים ומנגן לכולם על מגנומטרים ורשתות וחושב שזו הפתרון לבעיית האלימות שנמצאת בכדורגל, תראה איך הכדורגל שלך נראה. תראה איך השותפים שלך לעשיה מתנהגים. שים לב איך המוצר שאותו אתה מייצג מתמלא בתחושות נקם, סגירת חשבונות וכל זה תחת המשמרת שלך. תרד מהעץ שעליו אתה נמצא ותשנה את הכיוון. זריקת רימוני הלם כלפי אוהדים שכל חטאם היה להגיע למשחק כדורגל הוא פשע ממדרגה ראשונה בחסות החוק, כל זה תחת הממלכה שאתה הקמת ובגיבוי מלא שלך.

בהזדמנות זו, אנו רוצים להגיד כי אנו מלאי כבוד והערכה לכל אותם האוהדים אשר לא התעלמו לנוכח הפוגרום אמש, היו איתנים בעמדתם ובכך מנעו כאן אסון הרבה יותר גדול.

פעולות נוספות לקראת המשחק נגד הפועל באר שבע, יפורסמו כאן בהמשך.

כמו כן, אוהדים אשר נפצעו ו/או נעצרו אמש, מוזמנים ליצור קשר עם עמותת היציע הצפוני ולקבל מענה כללי ומשפטי.

אוהדי כדורגל לא פושעים – צאו לנו מהיציעים!

ULTRAS HAIFA

ייתכן שזו תמונה בשחור לבן של ‏‏‏2‏ אנשים‏ ו‏אנשים עומדים‏‏

המהפכה הפירוטכנית

המהפכה הפירוטכנית, שהחלה בעונה שעברה, הגיעה לשיאה ביום רביעי: עשרות רימוני עשן ירוקים ולבנים צבעו את הצפוני ויצרו מופע בלתי נשכח.

בפעם השביעית העונה היציעים הירוקים בארץ ובחו”ל נדלקו; מהאבוקות הירוקות בפיראוס ועד למופע בפריז. המשותף לכל המופעים הוא זהה – כולם התנהלו באחריות ובמקצועיות, תוך סיכון מינימלי וללא נפגעים.

בכולם, הפירוטכניקה נשארה ביציעים ולא נזרקה אל שטח המגרש, כשהאבוקות מוחזקות בידיים ומונעות ״סכנה ממשית״.

בזמן שהמנותקים ממשיכים להתעסק ברשתות, מגנומטרים וסגירת יציעים – אוהדי הכדורגל בישראל כבר מבינים את הבשורה: הפירוטכניקה כאן כדי להישאר, מסודרת ובטיחותית מתמיד.

אנחנו לא צריכים שום לגליזציה ולא מחכים לאף פיילוט.

כפי שראינו באלפי תצוגות ענק באירופה, כאשר המשטרה מתרחקת מהיציעים, השקט נשמר ואף אחד לא נפגע.

באותן דקות בהן נפתחו הרימונים במשחק האחרון, הודלקו אבוקות, זיקוקים ושאר אמצעים פירוטכניים במשחקי ליגת האלופות בקופנהאגן, מרסיי, גלזגו, לונדון וטורינו.

בכל היבשת זה עבר בשקט, ואילו אצלנו: “ניצלו אנשים בנס”.

המגמה מתרחבת לא רק אצלנו, כאשר קהלים נוספים בארץ בוחרים להשתמש בפירוטכניקה וליצור קרנבל ביציעים. המציאות בשטח קובעת שהפירוטכניקה היא חלק בלתי נפרד מהמשחק. תשלימו עם זה או לא, מכאן כבר אין דרך חזרה.

בין מופעים מאורגנים לבין הדלקות מחאה קיים פער תהומי, גם אם בשני המקרים האבוקות הן אותן אבוקות.

מניעת ציוד עידוד, סגירת יציעים ואלימות משטרתית רק יובילו למחאות נוספות וסיכון גבוה יותר. מנגד, הכלת המופעים, החזרת דגלי הפריסה, מתן חופש ביטוי וכבוד בסיסי לאוהדים רק יתרמו לאווירה הצבעונית ביציעים, יבטיחו את שלום הציבור ויאפשרו לאוהדים להתעסק במה שהם אוהבים באמת – כדורגל.

בפני המשטרה, חברות האבטחה והגופים השונים ניצבת כעת הדילמה – לאפשר למופעים לעבור בשלום ובהכלה, בדיוק כמו בכל אצטדיון אירופי – או לפעול באלימות ובאגרסיביות כלפי האוהדים. כך או כך, הפירוטכניקה תישאר. יש דברים שאי אפשר לשנות.

תמיד ביחד למען מכבי חיפה,

‏ULTRAS HAIFA


תפאורה הערב !

אוהדים יקרים, הערב תעלה תפאורת ענק בכל היציעים באיצטדיון, מיד נרשום כאן פירוט קצר בנושא.

לפני כן, עדכון חשוב: הנהלת המועדון יצאה בהצהרת כוונות חמורה, והחליטה שמנויי חוץ אשר לא יקנו כרטיס לטדי זה ייחשב להם כביטול. הודעה על המשך הצעדים שלנו בעקבות כך תימסר בהמשך

שימו לב, על כל כיסא באיצטדיון הערב מונחת שכמיה, אנו מבקשים מהקהל לשתף פעולה וללבוש אותם בירידת השחקנים מהחימום ולהישאר איתם במהלך המשחק!

אוהדים אשר יושבים בצפוני תחתון ועליון, לחלקכם בנוסף לשכמיות חולקו גם פלקטים, בבקשה לשתף פעולה עם אנשי הגדר לטובת הצלחת המופע!

טירוף היום!


צפייה משותפת

אוהדים יקרים,
מי מכם שעקב וראה את הנדסת התודעה שמתרחשת במדיות השונות מאז הודעתנו על החרמת המשחק ביום ראשון, לא יכל שלא לראות את הדימיון לפארסה שהתרחשה בעונה שעברה בהחרמת המשחק מול נוף הגליל.
אותה שיטה, אותם בובות בעלי אינטרס שנשלחים לשדה הקרב לזרוע פילוג, שקרים וסילוף של המציאות.

עלינו זה לא עובד.

בימים האחרונים עשינו מאמצים רבים על מנת להרים צפייה המונית ושנוכל לראות את המשחק יחד כקהילה.
נתקלנו באי שיתוף פעולה מצד הגורמים השונים, אך לבסוף נמצא הפיתרון!
לצערנו לא האידיאלי עקב הגבלת התפוסה, אבל הטוב ביותר שעלה בידינו.

אנו מזמינים אתכם לצפייה במשחק ביום ראשון הקרוב בזאפה חיפה החל מ-18:00. אין הגבלת גיל בכניסה.
מפגש ירוק של אוהדי מכבי חיפה!

*עקב תפוסה מוגבלת, הכניסה תהיה לפי שם מלא ולאחר הרשמה ללא עלות דרך הלינק המצורף:
באופציות המשלוח יש לסמן ״צפייה משותפת-18/09״.
סיום ההרשמה באתר מהווה אישור להרשמה.
לא יתקבל אישור נוסף לטלפון או למייל.

https://did.li/watch2gether


החרמת המשחק בטדי

אוהדים יקרים, לפני הכל, אנחנו רוצים להגיד לכם תודה, שיתוף הפעולה שלכם יוצר אווירה ודחיפה כל כך גדולה שהרימה את הלוחמים שלנו וגרמה לכולם להאמין ולהבין שאנחנו כאן בזכות ולא בחסד.

בשנה האחרונה, זכינו לפגוש בפעם המי יודע כמה, ארגון מהקיצוניים שפגשנו עד כה, הנקרא משטרת ישראל – מרחב מוריה, אותה חבורה חסרת מעצורים רודפת אותנו משחק אחרי משחק באיצטדיון טדי, תוך איומים רבים, שליפת נשקים, מעצרים אלימים והתגרות מאסיבית מחניית האיצטדיון ועד הכניסה אליו.

השיא, כמו שאתם יודעים, היה בגמר הגביע, בו הם נכנסו ליציע 3 פעמים, בלי שום סיבה, התחילו להפוך כל דבר שזז ומשם… אתם כבר יודעים, זירת קרב שמי שרק מעז להגן על עצמו, נעצר ונשלח ליומיים שלושה בבית המלון מגרש הרוסים ירושלים, הארגון הזה לא בוחל באמצעים – נשים בהריון, ילדים, קהל רחב, חברים שלכם ואפילו חלקכם.

אותו ארגון לא רגיל שמגיבים לו , אז התגובה שלו הופכת לקיצונית מפעם לפעם.

החרמת משחק הוא אחד הכלים האחרונים שאנחנו רוצים להשתמש בהם, אך בשיקול כבד, והבנה כי אנחנו הולכים כצאן לטבח, אין לנו מנוס אלא מלהחרים את המשחק.

אין שום סיבה שנגיע לאיצטדיון כדורגל לדחוף את הקבוצה שלנו ובמקרה הטוב נסיים חבולים ובמקרה הרע לא נחזור הביתה במשך כמה ימים.

הנהלת מכבי חיפה ערה ומודעת לנושא, ולאחר בחינת הדברים היא לא תמכור כרטיסים מטעמה למשחק הזה, מנויי חוץ לא יאבדו מספירתם וכל מה שנשאר לכם קהל יקר, זה להביע סולידריות ולא להכנס ליציע, אנחנו יודעים שגם לכם זה קשה, אבל כמו שהוכחתם אתמול מה הביחד יכול לעשות – כך זה יקרה גם במצבים קשים יותר.

אנחנו דורשים מכל הגורמים הנוגעים בדבר, מכבי חיפה, הפועל ים, מנהלת הליגה וכל הליצנים הנוספים – שוטרים מקומם מחוץ ליציע, ועד שהנושא לא ישתנה, אנחנו לא נגיע למקומות שמזכירים את המערב הפרוע.

כוחנו באחדותנו.

‏ULTRAS HAIFA


צעדה 14.09.22

העיר חיפה לובשת חג.

כיאה למעמד היום תתקיים צעדה עוצמתית!

הצעדה תצא מהכיכר של הקסטרא ב-19:30.

תבואו בטירוף!

ULTRAS HAIFA


לקראת המשחק מול פסז’

אוהדים יקרים,

אחרי שנים קשות, שהיינו שם באש ובמים, סוף סוף חזרנו למקום הטבעי שלנו.

ההצלחה מביאה איתה למגרש גורמים שרוכבים על הגב שלנו, בין אם שחקני עבר ש”החרימו” אותנו במשך השנים ובין אם מדובר באוהדי כדורגל שהקשר בינהם ובין מכבי הוא מקרי בהחלט.

אנחנו פה כדי להזכיר ולהצהיר – זה שלנו ולא של אף אחד אחר.

היציע הצפוני וארגוני האוהדים יתייחסו באפס סבלנות לאנשים שיכנסו ליציע בסממנים לא של מכבי, בין אם מדובר על חולצות או שלטים.

יום רביעי, רק מכבי חיפה!

ULTRAS HAIFA


מכבי חיפה אלופת המדינה!

אוהדים יקרים,

נכון שלא כך דמיינו את יריית הפתיחה לחגיגות האליפות השנייה ברצף של מכבי שלנו, והרגשות מאז אתמול מעורבים ללא מעט מאיתנו, אבל זה שלנו.

חשוב לנו להבהיר ולשתף אתכם כבר עכשיו בנושא חשוב, חשוב במיוחד אחרי הפקת הלקחים מההתנהלות שהייתה בשנה שעברה.

אחרי עונה מטורפת כמו זאת שעברנו ואחרי מחדל החגיגות בשנה שעברה, אין ראויים יותר מאיתנו, קהל האוהדים הענק של מכבי, לחגוג חגיגות אליפות ראויות, עוצמתיות, וכאלו שלא נראו עוד בעיר חיפה.

ישנם גורמים המעוניינים מסיבות אלו ואחרות שחגיגות אלו יערכו בתוך אצטדיון אבי רן, חגיגות שמגיעות עם עסקת חבילה של אכיפת עישון, אלכוהול, פיקוח הדוק של משטרת ישראל, הגבלת מרחב ועוד ועוד..

חשוב לציין שאנו הארגונים מוכנים ורוצים להירתם לחגיגות משותפות, ולקחת חלק אקטיבי בהפקת האירוע, אבל לא ככה.

אנו מצפים מהנהלת מכבי חיפה ועיריית חיפה, לשתף פעולה ולהפיק חגיגות אליפות כראוי לאלופת המדינה, וכראוי לקהל העצום שלה שליווה אותה נאמנות והיה שותף בלתי נפרד לאליפות הזאת.

ככל שלא יהיה כך, אנחנו מבטיחים להרים את הכפפה ולהעמיד חגיגות אליפות חופשיות וטהורות, חגיגות של אושר ותשוקה, כפי שרק אנחנו יודעים, וכפי שמגיע לקהל שהביא אליפות שנייה ברציפות לכרמל.

‏ULTRAS HAIFA


צור קשר:

ניתן גם לשלוח וואטסאפ:
דילוג לתוכן