תפאורה הערב !

אוהדים יקרים, הערב תעלה תפאורת ענק בכל היציעים באיצטדיון, מיד נרשום כאן פירוט קצר בנושא.

לפני כן, עדכון חשוב: הנהלת המועדון יצאה בהצהרת כוונות חמורה, והחליטה שמנויי חוץ אשר לא יקנו כרטיס לטדי זה ייחשב להם כביטול. הודעה על המשך הצעדים שלנו בעקבות כך תימסר בהמשך

שימו לב, על כל כיסא באיצטדיון הערב מונחת שכמיה, אנו מבקשים מהקהל לשתף פעולה וללבוש אותם בירידת השחקנים מהחימום ולהישאר איתם במהלך המשחק!

אוהדים אשר יושבים בצפוני תחתון ועליון, לחלקכם בנוסף לשכמיות חולקו גם פלקטים, בבקשה לשתף פעולה עם אנשי הגדר לטובת הצלחת המופע!

טירוף היום!


הודעה לקהל !

ביום שני האחרון קהל מכבי חיפה עבר פיגוע.

כבר דובר רבות על הקוים האדומים שנחצו, על האלימות והברוטליות מצד משטרת ישראל.

המאבק שלנו מתחיל עכשיו על מנת שאף אוהד לא יצטרך לעבור את זה בעתיד, בין אם זה אוהד שלנו או אוהד של קבוצות אחרות.

בהתאם לכך הוחלט על מספר צעדי מחאה חשובים על מנת לא לתת לאירועים האלה לחלוף כאילו לא היו.

1. חולצת מחאה – ביום ראשון החל מ-17:00 תתקיים מכירה של חולצות מיוחדות למען המחאה בעלות סמלית של 35₪.

המכירה תתקיים בחניון הקסטרא.

מי שלא מעוניין לרכוש את החולצה מתבקש להגיע בחולצה שחורה כאות הזדהות ויצירת אחדות.

2. צעדת מחאה – תתקיים צעדה ב-19:00 שתצא מחניון הקסטרא.

חשוב להדגיש ולהבהיר שהצעדה אינה צעדת עידוד,

אלא הבעת סולידריות עם כל הפצועים, מורחקים והעצורים מהמשחק האחרון.

3. מחאה ביציע – לאחר התמיכה בשחקנים במהלך החימום וירידתם אל חדרי ההלבשה נצא כל יושבי היציע הצפוני למבואה מחוץ ליציע עד 10 דקות לאחר שריקת הפתיחה.

יש להישמע לאנשי גדר אשר יובילו את המהלך.

שיתוף הפעולה של כולם חשוב מתמיד.

כוחנו באחדותנו!

ULTRAS HAIFA


אוהדים, לא עבריינים- פרק מספר 1312

אתמול היינו נוכחים לעוד ערב מפואר בחסות משטרת ישראל, שהחליטה לעשות תרגיל רטוב על אוהדי הכדורגל.

היינו כותבים עליהם שהם עבריינים במדים, אבל זו מחמאה לארגון הכושל הזה, כי גם לעבריינים הכי גדולים בעולם יש מעט כבוד, הם לא רומסים נשים, ילדים וילדות ובעצם מכל הבא ליד. ראינו אמש שוטרים משתוללים עם נשקים, סוסים וחומרי נפץ. בנס מניין הפצועים הוא קטן ובמצב קל, בנס ולא משיקול דעת נכון שלהם.

לאף אחד, עד עכשיו, אין מושג מה הם ניסו לעשות. אין שום סיבה הגיונית לדבר הזה חוץ מלהראות לקהל – אנחנו כאן להשליט אווירת טרור, כי אין לנו שום יכולת לעשות את זה במקומות אחרים.

סיימנו לשתוק – אנחנו לא שק אגרוף של אף אחד, מקומם מחוץ ליציע. אנו קוראים לכל הנוגעים בדבר לעשות מעשה, החל מהנהלת מכבי חיפה ועד הליצנים שבכנסת. תוציאו אותם מהכדורגל, לפני שזה יהיה מאוחר מדי.

זהו צו השעה, ומתוך ההבנה של חומרת המצב אנו יוצאים בהצהרה חריגה אך בלתי נמנעת:

אנחנו קוראים לארגוני האוהדים האחרים למצוא יחד את הפלטפורמה המשותפת המתאימה, אשר תהיה ייעודית למטרה אחת בלבד – מלחמה באלימות המשטרתית במגרשי הספורט בישראל.

אירוע חסר תקדים כמו אתמול אשר הכיל פגיעה בציבור אוהדים רחב, חסר אונים וחף מפשע הוא אירוע שאסור שיקרה בשום יציע, לא בארץ ולא בשום מקום אחר. היום פגעו בקהל אוהדי מכבי חיפה, מחר יפגעו בקהל אוהדי קבוצות אחרות. הדם הוא אותו הדם והכאב הוא אותו הכאב.

מנהלת הליגה אשר מיוצגת ע"י ארז כלפון, אשר בוחר להתבטא בכל הזדמנות כלפי אוהדי הכדורגל בתור עבריינים, חיות, פושעים ומנגן לכולם על מגנומטרים ורשתות וחושב שזו הפתרון לבעיית האלימות שנמצאת בכדורגל, תראה איך הכדורגל שלך נראה. תראה איך השותפים שלך לעשיה מתנהגים. שים לב איך המוצר שאותו אתה מייצג מתמלא בתחושות נקם, סגירת חשבונות וכל זה תחת המשמרת שלך. תרד מהעץ שעליו אתה נמצא ותשנה את הכיוון. זריקת רימוני הלם כלפי אוהדים שכל חטאם היה להגיע למשחק כדורגל הוא פשע ממדרגה ראשונה בחסות החוק, כל זה תחת הממלכה שאתה הקמת ובגיבוי מלא שלך.

בהזדמנות זו, אנו רוצים להגיד כי אנו מלאי כבוד והערכה לכל אותם האוהדים אשר לא התעלמו לנוכח הפוגרום אמש, היו איתנים בעמדתם ובכך מנעו כאן אסון הרבה יותר גדול.

פעולות נוספות לקראת המשחק נגד הפועל באר שבע, יפורסמו כאן בהמשך.

כמו כן, אוהדים אשר נפצעו ו/או נעצרו אמש, מוזמנים ליצור קשר עם עמותת היציע הצפוני ולקבל מענה כללי ומשפטי.

אוהדי כדורגל לא פושעים – צאו לנו מהיציעים!

ULTRAS HAIFA

ייתכן שזו תמונה בשחור לבן של ‏‏‏2‏ אנשים‏ ו‏אנשים עומדים‏‏

המהפכה הפירוטכנית

המהפכה הפירוטכנית, שהחלה בעונה שעברה, הגיעה לשיאה ביום רביעי: עשרות רימוני עשן ירוקים ולבנים צבעו את הצפוני ויצרו מופע בלתי נשכח.

בפעם השביעית העונה היציעים הירוקים בארץ ובחו"ל נדלקו; מהאבוקות הירוקות בפיראוס ועד למופע בפריז. המשותף לכל המופעים הוא זהה – כולם התנהלו באחריות ובמקצועיות, תוך סיכון מינימלי וללא נפגעים.

בכולם, הפירוטכניקה נשארה ביציעים ולא נזרקה אל שטח המגרש, כשהאבוקות מוחזקות בידיים ומונעות ״סכנה ממשית״.

בזמן שהמנותקים ממשיכים להתעסק ברשתות, מגנומטרים וסגירת יציעים – אוהדי הכדורגל בישראל כבר מבינים את הבשורה: הפירוטכניקה כאן כדי להישאר, מסודרת ובטיחותית מתמיד.

אנחנו לא צריכים שום לגליזציה ולא מחכים לאף פיילוט.

כפי שראינו באלפי תצוגות ענק באירופה, כאשר המשטרה מתרחקת מהיציעים, השקט נשמר ואף אחד לא נפגע.

באותן דקות בהן נפתחו הרימונים במשחק האחרון, הודלקו אבוקות, זיקוקים ושאר אמצעים פירוטכניים במשחקי ליגת האלופות בקופנהאגן, מרסיי, גלזגו, לונדון וטורינו.

בכל היבשת זה עבר בשקט, ואילו אצלנו: "ניצלו אנשים בנס".

המגמה מתרחבת לא רק אצלנו, כאשר קהלים נוספים בארץ בוחרים להשתמש בפירוטכניקה וליצור קרנבל ביציעים. המציאות בשטח קובעת שהפירוטכניקה היא חלק בלתי נפרד מהמשחק. תשלימו עם זה או לא, מכאן כבר אין דרך חזרה.

בין מופעים מאורגנים לבין הדלקות מחאה קיים פער תהומי, גם אם בשני המקרים האבוקות הן אותן אבוקות.

מניעת ציוד עידוד, סגירת יציעים ואלימות משטרתית רק יובילו למחאות נוספות וסיכון גבוה יותר. מנגד, הכלת המופעים, החזרת דגלי הפריסה, מתן חופש ביטוי וכבוד בסיסי לאוהדים רק יתרמו לאווירה הצבעונית ביציעים, יבטיחו את שלום הציבור ויאפשרו לאוהדים להתעסק במה שהם אוהבים באמת – כדורגל.

בפני המשטרה, חברות האבטחה והגופים השונים ניצבת כעת הדילמה – לאפשר למופעים לעבור בשלום ובהכלה, בדיוק כמו בכל אצטדיון אירופי – או לפעול באלימות ובאגרסיביות כלפי האוהדים. כך או כך, הפירוטכניקה תישאר. יש דברים שאי אפשר לשנות.

תמיד ביחד למען מכבי חיפה,

‏ULTRAS HAIFA


צפייה משותפת

אוהדים יקרים,
מי מכם שעקב וראה את הנדסת התודעה שמתרחשת במדיות השונות מאז הודעתנו על החרמת המשחק ביום ראשון, לא יכל שלא לראות את הדימיון לפארסה שהתרחשה בעונה שעברה בהחרמת המשחק מול נוף הגליל.
אותה שיטה, אותם בובות בעלי אינטרס שנשלחים לשדה הקרב לזרוע פילוג, שקרים וסילוף של המציאות.

עלינו זה לא עובד.

בימים האחרונים עשינו מאמצים רבים על מנת להרים צפייה המונית ושנוכל לראות את המשחק יחד כקהילה.
נתקלנו באי שיתוף פעולה מצד הגורמים השונים, אך לבסוף נמצא הפיתרון!
לצערנו לא האידיאלי עקב הגבלת התפוסה, אבל הטוב ביותר שעלה בידינו.

אנו מזמינים אתכם לצפייה במשחק ביום ראשון הקרוב בזאפה חיפה החל מ-18:00. אין הגבלת גיל בכניסה.
מפגש ירוק של אוהדי מכבי חיפה!

*עקב תפוסה מוגבלת, הכניסה תהיה לפי שם מלא ולאחר הרשמה ללא עלות דרך הלינק המצורף:
באופציות המשלוח יש לסמן ״צפייה משותפת-18/09״.
סיום ההרשמה באתר מהווה אישור להרשמה.
לא יתקבל אישור נוסף לטלפון או למייל.

https://did.li/watch2gether


המחאה ממשיכה!

קהל יקר,

לצערנו מועדון מכבי חיפה החליט לתקוע סכין בגבנו. מאז גמר הגביע ועד לימים האחרונים הבהירו במועדון שהם יביעו סולידריות עם כל החלטה שנקבל. המועדון עודכן בהחלטתנו לפני שהוצאנו את ההודעה, וטען כי לא ימכור כרטיסים.

המועדון מוכר כרטיסים בידיעה מוחלטת שהוא לא מסוגל להתמודד עם משטרת ירושלים שיורקת גם על נציגיו פעם אחר פעם. מבחינתנו זאת הפקרות שמזלזלת באוהדי מכבי. לא ייתכן שאוהדים ילכו כצאן לטבח אל מול גוף דורסני ואלים והמועדון מצידו ישדר עסקים כרגיל.

אנחנו לא ניתן יד ונחזיר מלחמה בכל דרך שתהיה בידינו כנגד כל מי שידרוך, יזלזל או יפגע במעצמה הזאת שנקראת אוהדי מכבי חיפה.

רק ביחד!

Ultras Haifa


החרמת המשחק בטדי

אוהדים יקרים, לפני הכל, אנחנו רוצים להגיד לכם תודה, שיתוף הפעולה שלכם יוצר אווירה ודחיפה כל כך גדולה שהרימה את הלוחמים שלנו וגרמה לכולם להאמין ולהבין שאנחנו כאן בזכות ולא בחסד.

בשנה האחרונה, זכינו לפגוש בפעם המי יודע כמה, ארגון מהקיצוניים שפגשנו עד כה, הנקרא משטרת ישראל – מרחב מוריה, אותה חבורה חסרת מעצורים רודפת אותנו משחק אחרי משחק באיצטדיון טדי, תוך איומים רבים, שליפת נשקים, מעצרים אלימים והתגרות מאסיבית מחניית האיצטדיון ועד הכניסה אליו.

השיא, כמו שאתם יודעים, היה בגמר הגביע, בו הם נכנסו ליציע 3 פעמים, בלי שום סיבה, התחילו להפוך כל דבר שזז ומשם… אתם כבר יודעים, זירת קרב שמי שרק מעז להגן על עצמו, נעצר ונשלח ליומיים שלושה בבית המלון מגרש הרוסים ירושלים, הארגון הזה לא בוחל באמצעים – נשים בהריון, ילדים, קהל רחב, חברים שלכם ואפילו חלקכם.

אותו ארגון לא רגיל שמגיבים לו , אז התגובה שלו הופכת לקיצונית מפעם לפעם.

החרמת משחק הוא אחד הכלים האחרונים שאנחנו רוצים להשתמש בהם, אך בשיקול כבד, והבנה כי אנחנו הולכים כצאן לטבח, אין לנו מנוס אלא מלהחרים את המשחק.

אין שום סיבה שנגיע לאיצטדיון כדורגל לדחוף את הקבוצה שלנו ובמקרה הטוב נסיים חבולים ובמקרה הרע לא נחזור הביתה במשך כמה ימים.

הנהלת מכבי חיפה ערה ומודעת לנושא, ולאחר בחינת הדברים היא לא תמכור כרטיסים מטעמה למשחק הזה, מנויי חוץ לא יאבדו מספירתם וכל מה שנשאר לכם קהל יקר, זה להביע סולידריות ולא להכנס ליציע, אנחנו יודעים שגם לכם זה קשה, אבל כמו שהוכחתם אתמול מה הביחד יכול לעשות – כך זה יקרה גם במצבים קשים יותר.

אנחנו דורשים מכל הגורמים הנוגעים בדבר, מכבי חיפה, הפועל ים, מנהלת הליגה וכל הליצנים הנוספים – שוטרים מקומם מחוץ ליציע, ועד שהנושא לא ישתנה, אנחנו לא נגיע למקומות שמזכירים את המערב הפרוע.

כוחנו באחדותנו.

‏ULTRAS HAIFA


צעדה 14.09.22

העיר חיפה לובשת חג.

כיאה למעמד היום תתקיים צעדה עוצמתית!

הצעדה תצא מהכיכר של הקסטרא ב-19:30.

תבואו בטירוף!

ULTRAS HAIFA


לקראת המשחק מול פסז'

אוהדים יקרים,

אחרי שנים קשות, שהיינו שם באש ובמים, סוף סוף חזרנו למקום הטבעי שלנו.

ההצלחה מביאה איתה למגרש גורמים שרוכבים על הגב שלנו, בין אם שחקני עבר ש"החרימו" אותנו במשך השנים ובין אם מדובר באוהדי כדורגל שהקשר בינהם ובין מכבי הוא מקרי בהחלט.

אנחנו פה כדי להזכיר ולהצהיר – זה שלנו ולא של אף אחד אחר.

היציע הצפוני וארגוני האוהדים יתייחסו באפס סבלנות לאנשים שיכנסו ליציע בסממנים לא של מכבי, בין אם מדובר על חולצות או שלטים.

יום רביעי, רק מכבי חיפה!

ULTRAS HAIFA


מכבי חיפה אלופת המדינה!

אוהדים יקרים,

נכון שלא כך דמיינו את יריית הפתיחה לחגיגות האליפות השנייה ברצף של מכבי שלנו, והרגשות מאז אתמול מעורבים ללא מעט מאיתנו, אבל זה שלנו.

חשוב לנו להבהיר ולשתף אתכם כבר עכשיו בנושא חשוב, חשוב במיוחד אחרי הפקת הלקחים מההתנהלות שהייתה בשנה שעברה.

אחרי עונה מטורפת כמו זאת שעברנו ואחרי מחדל החגיגות בשנה שעברה, אין ראויים יותר מאיתנו, קהל האוהדים הענק של מכבי, לחגוג חגיגות אליפות ראויות, עוצמתיות, וכאלו שלא נראו עוד בעיר חיפה.

ישנם גורמים המעוניינים מסיבות אלו ואחרות שחגיגות אלו יערכו בתוך אצטדיון אבי רן, חגיגות שמגיעות עם עסקת חבילה של אכיפת עישון, אלכוהול, פיקוח הדוק של משטרת ישראל, הגבלת מרחב ועוד ועוד..

חשוב לציין שאנו הארגונים מוכנים ורוצים להירתם לחגיגות משותפות, ולקחת חלק אקטיבי בהפקת האירוע, אבל לא ככה.

אנו מצפים מהנהלת מכבי חיפה ועיריית חיפה, לשתף פעולה ולהפיק חגיגות אליפות כראוי לאלופת המדינה, וכראוי לקהל העצום שלה שליווה אותה נאמנות והיה שותף בלתי נפרד לאליפות הזאת.

ככל שלא יהיה כך, אנחנו מבטיחים להרים את הכפפה ולהעמיד חגיגות אליפות חופשיות וטהורות, חגיגות של אושר ותשוקה, כפי שרק אנחנו יודעים, וכפי שמגיע לקהל שהביא אליפות שנייה ברציפות לכרמל.

‏ULTRAS HAIFA


צור קשר:

ניתן גם לשלוח וואטסאפ:
דילוג לתוכן